Biz Kimiz?

Sektörde edinmiş olduğum tecrübeyi pırlanta ve mücevhere olan tutkumu ve heyecanımı harmanlayarak en güzel anlarınızı, özel ve özgun tasarımlarımla süslemek üzere yola çıktım. Yeni nesil, kişiye özel, butik tasarımlarımı ve sizlerin kendi yapacakları tasarımları sizlere sunmak için bu sevgiye ÖZELDİAMOND adını verdim.

ÖZELDİAMOND;Yılların verdiği ustalığı güven ve zerafetle nakşettiği özel tasarımlarımla, hayatınıza anlam katan anlarınızı bir ömür boyu ışıldayan, unutulmayan değerlere dönüştürmeyi hedefliyorum. Bu hedeflerin ardında neden sizde kendi tasarımlarınızla tezgahımda kendi nişan, düğün aalyanlarınızı yapmıyorsunuz. Hep birlikte el ele tasarım yapmaya hazırmısınız.

laffan-ikon
Usta Eller

ÖZELDİAMOND Mücevherleri hassas çalışmalar ile titizlikle ve tamamen el işçiliği ile üretilir.

laffan-ikon
Değerli Taş ve Pırlanta Yolcuğu

Pırlanta ve değerli taşların hepsi uzun seyahatlar neticesinde benim tarafımdan teker teker seçilmektedir. Her hayal bizim için sevgi dolu bir yolculuk demektir.

laffan-ikon
Tasarım

ÖZELDİAMOND tasarımları geleneksel motiflerden esinlenen yeni nesil zarif ve şık tasarımlardan oluşur.

laffan-ikon
Mücevherlerin Hikayesi

ÖZELDİAMOND

laffan-ikon
ÖZELDİAMOND Evimiz

ÖZELDİAMOND Evimizde sizlere kendinizi evinizde hissettirerek siz kahvenizi yudumlarken biz servisimizi gerçekleştiriyoruz.

laffan-ikon
Servis & Sunum

Küllerinden doğan bir kişinin akabindeki yolculuk HİKAYESİNİ, ÖZELDİAMOND ürünlerini size sunmaktan keyif alıyoruM.

laffan-ikon
Miras

ÖZELDİAMOND mücevheri birer hazinedir. Bütün ürünlerim bu düşünceyle, titizlikle ve tamamen elde üretilir. Mücevherlerimin her aşaması tarafımdan kontrollü, mükemmelliyetçi bir yaklaşımla sürdürülür ve takip edilir. ÖZELDİAMOND geleceğin hazinesidir.